DİCLE DOKTORUM
Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla

ıvıg kullanımı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
NÖROLOJİ
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: ıvıg kullanımı

ıvıg kullanımı 2 yıl, 6 ay önce #208

• suaticen
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 2
MERHABA. KIZIM 2009 YILINDA 'GBS' RAHATSIZLIĞI GEÇİRDİ.2009 DA 2 AY BOYUNCA 2 DOZ İVİG TEDAVİSİ VE ARDINDAN STEROİD KULLANIMI OLDU.SÜREÇ İÇİNDE SÜREKLİ ÇAPA VE HACETTEPEDE KONTROLLER YAPILDI.2012 BAŞINDA İSE ??? DOKTORUMUZ(???) TARAFINDAN HASTALIĞIN NÜKSETMEMESİ İÇİN TEKRARDAN 6 AY BOYUNCA AYDA BİR 60 GR İVİG ALMAMIZ ÖNERİLDİ.ŞUBAT VE MART AYLARINDA İVİG TEDAVİSİNİ ALDIK.BU SÜREÇTE (CK ) SEVİYESİNDE ARTIŞ OLDU.835 SEVİYESİNDEN 1235 SEVİYESİNE ÇIKTI. İVİG ALIMINDA BU SEVİYELER NORMALMİ?İVİG 'İN YAN ETKİLERİ NELER OLABİLİR?İVİG'İ BIRAKTIGIMIZDA ( CK ) SEVİYESİ DÜŞERMİ? İVİG GBS HASTALIĞINDA NE KADAR ÖNEMLİ?
CEVAPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
SUAT İÇEN
??
Son Düzenleme: 2 yıl, 6 ay önce Düzenleyen admin. Sebep: dr ismi kullanmayınız

Cvp: ıvıg kullanımı 2 yıl, 6 ay önce #362

• nebahat
  • Yetkili
  • Gönderiler: 48
Nebahat TAŞDEMİRS,ze geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum. Çocuğunuz kaç yaşında GBS tedavisinde İVİG veriyoruz. Ancak bu CK düzey,nde artışa neden olmaz. Çocuğu getirirseniz ilgilenirim. Prof.Dr.Nebahat Taşdemir ________________________________________ Kimden: Dicle Doktorum09:56
Nebahat TAŞDEMİREylemler
Kime:MDicle Doktorum ‎[ Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız ]‎
Gönderilmiş Öğeler12 Mart 2012 Pazartesi 09:56

S,ze geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum. Çocuğunuz kaç yaşında GBS tedavisinde İVİG veriyoruz. Ancak bu CK düzey,nde artışa neden olmaz. Çocuğu getirirseniz ilgilenirim.

Prof.Dr.Nebahat Taşdemir

Cvp: ıvıg kullanımı 2 yıl, 6 ay önce #370

• suaticen
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 2
merhabalar hocam.ilginize teşekkürler.ne zaman müsait olursunuz çocuğumuzun muayenesi için?
  • Sayfa:
  • 1
Yetkililer: nebahat, yyücel
Sayfa oluşturulma süresi: 0.65 saniye