DİCLE DOKTORUM
Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla

kalp sancısı hakkında.
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
KARDİYOLOJİ
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: kalp sancısı hakkında.

kalp sancısı hakkında. 2 yıl, 9 ay önce #628

• woldpecher21
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 5
slm hocam benim sorunum şudur:sol mememin altında devamlı değil ama bazen kısa süreli sancı oluyor.bunu için yaklaşık 4 yıl önce hastaneye kardiyoloji servisine gittim beni fakülteye efor testi için yolladılar onu çektim kalp şeridi çektim.bayan doktor hanıma gösterdim hemen fazla bakmadan bir şeyin yok dedi.benim babam kalp krizinden vefat etti.büyük olan abim şu anda kalp baypastı olup hastanede yatıyor.yaşım 41 bebim korkum acaba genetik olarak bu kalp hastalığı bizede geçermi korkuyorum.sigara alkol hayatımda kullanmadım çok yürürüm mesala bugün gazilerden dağkapı hastaneye kadar yürüdüm hiç durmadan yani yürürüm nefesim kesilmiyor.ne yapmam gerekiyor tekrarda bir kardiyolojiye baş vurmam gerekiyormu.be
ni bilgilendirirseniz sevinirim....?

Cvp: kalp sancısı hakkında. 2 yıl, 9 ay önce #716

• msulgen
  • Yetkili
  • Gönderiler: 26
Merhaba;
şikayetiniz kalpe bağlı değil gibi ancak acaba başka şikayetleriniz, yükske tansiyon, yükske kolesterol varmı?. akrablararınız kaç yaşında kalp hastalığı geçirdi bunlar önemli. en iyisi bir kalp muayenesinden geçminizdir.
selamlar

Cvp: kalp sancısı hakkında. 2 yıl, 9 ay önce #747

• woldpecher21
  • Yeni Kullanıcı
  • Gönderiler: 5
babam 58 yaşında kalp krizi geçirdi.Abim 50 yaşında baypast oldu.bende tansiyon,şeker,Kolestrol yok.yalnız annem tansiyon ve şekerden felç geçirdi.......
  • Sayfa:
  • 1
Yetkililer: msulgen, yislamoglu, npolat
Sayfa oluşturulma süresi: 0.67 saniye